P3519-562J
API DelevanAPI Delevan
P3519-562J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P3519-562J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 1.54A 120 MOHM
Podatkovni listi: 1.P3519-562J.pdf2.P3519-562J.pdf
Status RoHs RoHS ni skladna
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P3519-562J
Številka dela P3519-562J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 1.54A 120 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS RoHS ni skladna
Količina na voljo 61037 pcs Podatkovni list 1.P3519-562J.pdf2.P3519-562J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Ščitenje Unshielded Serija P3519
RoHS Status RoHS non-compliant Ocene -
Q @ Frek - Paket / primer Nonstandard
Druga imena P3519-562J TR 100 delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.185" (4.70mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 5.6µH Unshielded Inductor 1.54A 120 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max Trenutna ocena 1.54A
Tok - nasičenost 1.83A