P3519-222K
API DelevanAPI Delevan
P3519-222K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P3519-222K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 2.47A 50 MOHM
Podatkovni listi: 1.P3519-222K.pdf2.P3519-222K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P3519-222K
Številka dela P3519-222K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.2UH 2.47A 50 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS RoHS ni skladna
Količina na voljo 70970 pcs Podatkovni list 1.P3519-222K.pdf2.P3519-222K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Q @ Frek - Paket / primer Nonstandard
Druga imena P3519-222K TR 100 delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.185" (4.70mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 2.2µH Unshielded Inductor 2.47A 50 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max Trenutna ocena 2.47A
Tok - nasičenost 2.91A