P3519-184J
API DelevanAPI Delevan
P3519-184J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P3519-184J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180UH 260MA 4.48 OHM
Podatkovni listi: 1.P3519-184J.pdf2.P3519-184J.pdf
Status RoHs RoHS ni skladna
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P3519-184J
Številka dela P3519-184J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180UH 260MA 4.48 OHM Status svobodnega statusa / RoHS RoHS ni skladna
Količina na voljo 58575 pcs Podatkovni list 1.P3519-184J.pdf2.P3519-184J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Ščitenje Unshielded Serija P3519
RoHS Status RoHS non-compliant Ocene -
Q @ Frek - Paket / primer Nonstandard
Druga imena P3519-184J TR 100 delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 180µH
Višina - sedež (maks.) 0.185" (4.70mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 180µH Unshielded Inductor 260mA 4.48 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 4.48 Ohm Max Trenutna ocena 260mA
Tok - nasičenost 320mA