P3519-123K
API DelevanAPI Delevan
P3519-123K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P3519-123K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 12UH 1.01A 290 MOHM
Podatkovni listi: 1.P3519-123K.pdf2.P3519-123K.pdf
Status RoHs RoHS ni skladna
  • Sporočilo
Specifikacije P3519-123K
Številka dela P3519-123K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 12UH 1.01A 290 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS RoHS ni skladna
Količina na voljo 78861 pcs Podatkovni list 1.P3519-123K.pdf2.P3519-123K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Ščitenje Unshielded Serija P3519
RoHS Status RoHS non-compliant Ocene -
Q @ Frek - Paket / primer Nonstandard
Druga imena P3519-123K TR 100 delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 12µH
Višina - sedež (maks.) 0.185" (4.70mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 12µH Unshielded Inductor 1.01A 290 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 290 mOhm Max Trenutna ocena 1.01A
Tok - nasičenost 1.25A