P1812-472K
API DelevanAPI Delevan
P1812-472K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1812-472K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 650MA 401 MOHM
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P1812-472K
Številka dela P1812-472K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 650MA 401 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 83425 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija P1812
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena DN3308TR
P1812-472K TR 500
P1812472K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 4.7µH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 4.7µH Unshielded Inductor 650mA 401 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 401 mOhm Max Trenutna ocena 650mA
Tok - nasičenost 1.131A