P1812-154K
API DelevanAPI Delevan
P1812-154K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1812-154K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 140MA 6.432 OHM
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P1812-154K
Številka dela P1812-154K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 140MA 6.432 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 80762 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija P1812
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena DN3326TR
P1812-154K TR 500
P1812154K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 150µH Unshielded Inductor 140mA 6.432 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 6.432 Ohm Max Trenutna ocena 140mA
Tok - nasičenost 183mA