P1812-124G
API DelevanAPI Delevan
P1812-124G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1812-124G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120UH 160MA 6 OHM SMD
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
650 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P1812-124G
Številka dela P1812-124G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120UH 160MA 6 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 30434 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ščitenje Unshielded Serija P1812
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena P1812-124G TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 120µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 120µH Unshielded Inductor 160mA 6 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 6 Ohm Max
Trenutna ocena 160mA Tok - nasičenost 208mA