P160R-683KS
pregled izdelka
Številka dela: P160R-683KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 206MA 2.9 OHM SMD
Podatkovni listi: P160R-683KS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P160R-683KS
Številka dela P160R-683KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 206MA 2.9 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9869 pcs Podatkovni list P160R-683KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Druga imena P160R-683KS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.54mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 68µH Unshielded Inductor 206mA 2.9 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.9 Ohm Max
Trenutna ocena 206mA Tok - nasičenost 185mA