P160R-331JS
pregled izdelka
Številka dela: P160R-331JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330NH 1.929A 33 MOHM
Podatkovni listi: P160R-331JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P160R-331JS
Številka dela P160R-331JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330NH 1.929A 33 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8321 pcs Podatkovni list P160R-331JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Druga imena P160R-331JS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 330nH
Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.54mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330nH Unshielded Inductor 1.929A 33 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 33 mOhm Max
Trenutna ocena 1.929A Tok - nasičenost 2.636A