P160R-153GS
pregled izdelka
Številka dela: P160R-153GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 419MA 700 MOHM
Podatkovni listi: P160R-153GS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P160R-153GS
Številka dela P160R-153GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 419MA 700 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4274 pcs Podatkovni list P160R-153GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Druga imena P160R-153GS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.54mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 15µH Unshielded Inductor 419mA 700 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 700 mOhm Max
Trenutna ocena 419mA Tok - nasičenost 397mA