P160R-102FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P160R-102FS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1UH 1.48A 56 MOHM SMD
Podatkovni listi: P160R-102FS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P160R-102FS
Številka dela P160R-102FS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1UH 1.48A 56 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2979 pcs Podatkovni list P160R-102FS.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Ščitenje Unshielded Serija P160R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena P160R-102FS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.54mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1µH Unshielded Inductor 1.48A 56 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 56 mOhm Max
Trenutna ocena 1.48A Tok - nasičenost 1.526A