P160-822HS
pregled izdelka
Številka dela: P160-822HS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 554MA 400 MOHM
Podatkovni listi: P160-822HS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P160-822HS
Številka dela P160-822HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 8.2UH 554MA 400 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7504 pcs Podatkovni list P160-822HS.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Druga imena P160-822HS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 8.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.54mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 8.2µH Unshielded Inductor 554mA 400 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max
Trenutna ocena 554mA Tok - nasičenost 537mA