P160-122GS
pregled izdelka
Številka dela: P160-122GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.2UH 1.254A 78 MOHM
Podatkovni listi: P160-122GS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P160-122GS
Številka dela P160-122GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.2UH 1.254A 78 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4507 pcs Podatkovni list P160-122GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Druga imena P160-122GS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 1.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.54mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.2µH Unshielded Inductor 1.254A 78 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 78 mOhm Max
Trenutna ocena 1.254A Tok - nasičenost 1.381A