P1330R-393K
API DelevanAPI Delevan
P1330R-393K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1330R-393K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 39UH 488MA 600 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije P1330R-393K
Številka dela P1330R-393K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 39UH 488MA 600 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73303 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
Ščitenje Unshielded Serija P1330R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena P1330R-393K TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 39µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 39µH Unshielded Inductor 488mA 600 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 600 mOhm Max
Trenutna ocena 488mA Tok - nasičenost 270mA