P1330R-332G
API DelevanAPI Delevan
P1330R-332G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1330R-332G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 1.46A 108 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije P1330R-332G
Številka dela P1330R-332G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.3UH 1.46A 108 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30187 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
Druga imena P1330R-332G TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 3.3µH Unshielded Inductor 1.46A 108 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 108 mOhm Max
Trenutna ocena 1.46A Tok - nasičenost 840mA