P1330R-272K
API DelevanAPI Delevan
P1330R-272K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1330R-272K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 1.55A 80 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije P1330R-272K
Številka dela P1330R-272K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.7UH 1.55A 80 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79594 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
Druga imena P1330R-272K TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 2.7µH Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.7µH Unshielded Inductor 1.55A 80 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max Trenutna ocena 1.55A
Tok - nasičenost 936mA