P1330R-222K
API DelevanAPI Delevan
P1330R-222K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1330R-222K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 1.69A 75 MOHM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P1330R-222K
Številka dela P1330R-222K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.2UH 1.69A 75 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86284 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
Ščitenje Unshielded Serija P1330R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena DN7860TR
P1330R-222K TR 500
P1330R222K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Unshielded Inductor 1.69A 75 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 75 mOhm Max
Trenutna ocena 1.69A Tok - nasičenost 1.104A