P1330R-183K
API DelevanAPI Delevan
P1330R-183K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1330R-183K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18UH 817MA 328 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije P1330R-183K
Številka dela P1330R-183K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18UH 817MA 328 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80968 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
Druga imena P1330R-183K TR 500
P1330R-183K-ND
P1330R-183KTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 18µH Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 18µH Unshielded Inductor 817mA 328 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 328 mOhm Max Trenutna ocena 817mA
Tok - nasičenost 420mA