P1330R-152J
API DelevanAPI Delevan
P1330R-152J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1330R-152J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 2.03A 43 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije P1330R-152J
Številka dela P1330R-152J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 2.03A 43 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62572 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
Druga imena P1330R-152J TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.5µH Unshielded Inductor 2.03A 43 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 43 mOhm Max
Trenutna ocena 2.03A Tok - nasičenost 1.291A