P1330R-103K
API Delevan Inc.API Delevan Inc.
P1330R-103K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1330R-103K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 946MA 216 MOHM
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P1330R-103K
Številka dela P1330R-103K Proizvajalec API Delevan Inc.
Opis FIXED IND 10UH 946MA 216 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87503 pcs Podatkovni list
Napetost - razčlenitev - Uporaba Unshielded
Tip - Velikost / dimenzija 0.312" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
Serija P1330R RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ocene - Polarizacija Nonstandard
Druga imena DN7856TR
P1330R-103K TR 500
P1330R103K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca P1330R-103K Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm)
Vrsta strojne opreme 10µH Frekvenca - preskus -
Frekvenca - Samozadostna 216 mOhm Max Razširjen opis 10µH Unshielded Inductor 946mA 216 mOhm Max Nonstandard
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Premer - ramena -
Opis FIXED IND 10UH 946MA 216 MOHM Čas zamude 1kHz
DC Resistance (DCR) 564mA Trenutna ocena 946mA