P1330-822K
API DelevanAPI Delevan
P1330-822K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1330-822K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 1.02A 180 MOHM
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije P1330-822K
Številka dela P1330-822K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 8.2UH 1.02A 180 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 68606 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
Ščitenje Unshielded Serija P1330
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena DN3271TR
P1330-822K TR 500
P1330822K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 8.2µH Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 8.2µH Unshielded Inductor 1.02A 180 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max Trenutna ocena 1.02A
Tok - nasičenost 600mA