P1330-683K
API DelevanAPI Delevan
P1330-683K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1330-683K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 384MA 1.02 OHM
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije P1330-683K
Številka dela P1330-683K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 384MA 1.02 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 66431 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
Ščitenje Unshielded Serija P1330
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena DN3282TR
P1330-683K TR 500
P1330683K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 68µH Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 68µH Unshielded Inductor 384mA 1.02 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.02 Ohm Max Trenutna ocena 384mA
Tok - nasičenost 174mA