P1330-394K
API DelevanAPI Delevan
P1330-394K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1330-394K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390UH 171MA 5.64 OHM
  • Sporočilo
Specifikacije P1330-394K
Številka dela P1330-394K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390UH 171MA 5.64 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 71343 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
Druga imena DN3291TR
P1330-394K TR 500
P1330394K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 390µH Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 390µH Unshielded Inductor 171mA 5.64 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 5.64 Ohm Max Trenutna ocena 171mA
Tok - nasičenost 48mA