P1330-273K
API DelevanAPI Delevan
P1330-273K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1330-273K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 27UH 657MA 425 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije P1330-273K
Številka dela P1330-273K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 27UH 657MA 425 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 79821 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
Druga imena DN3277TR
P1330-273K TR 500
P1330273K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 27µH Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 27µH Unshielded Inductor 657mA 425 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 425 mOhm Max Trenutna ocena 657mA
Tok - nasičenost 324mA