| Številka dela | P1330-222K | Proizvajalec | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Opis | FIXED IND 2.2UH 1.69A 75 MOHM | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje svinec / RoHS neskladen |
| Količina na voljo | 77041 pcs | Podatkovni list | |
| Tip | - | Toleranca | ±10% |
| Paket naprave za dobavitelja | - | Velikost / dimenzija | 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm) |
| Druga imena | DN3264TR P1330-222K TR 500 P1330222K |
delovna temperatura | -55°C ~ 125°C |
| Tip montaže | Surface Mount | Material - jedro | Ferrite |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Frekvenca induktivnosti - preskus | 1kHz |
| Induktivnost | 2.2µH | Višina - sedež (maks.) | 0.145" (3.68mm) |
| Frekvenca - Samozadostna | - | natančen opis | 2.2µH Unshielded Inductor 1.69A 75 mOhm Max Nonstandard |
| DC Resistance (DCR) | 75 mOhm Max | Trenutna ocena | 1.69A |
| Tok - nasičenost | 1.104A |