P1330-152G
API DelevanAPI Delevan
P1330-152G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1330-152G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 2.03A 42 MOHM
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P1330-152G
Številka dela P1330-152G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 2.03A 42 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 30154 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
Ščitenje Unshielded Serija P1330
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena P1330-152G TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.5µH Unshielded Inductor 2.03A 42 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 42 mOhm Max
Trenutna ocena 2.03A Tok - nasičenost 1.291A