MILS1812R-682K
pregled izdelka
Številka dela: MILS1812R-682K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 408MA 1.2 OHM
Podatkovni listi: MILS1812R-682K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MILS1812R-682K
Številka dela MILS1812R-682K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 408MA 1.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23000 pcs Podatkovni list MILS1812R-682K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ščitenje Shielded Serija MILS1812R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena MILS1812R-682K TR 500
MILS1812R-682K-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna 32MHz
natančen opis 6.8µH Shielded Inductor 408mA 1.2 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Trenutna ocena 408mA Tok - nasičenost -