MILS1812-272K
pregled izdelka
Številka dela: MILS1812-272K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 638MA 490 MOHM
Podatkovni listi: MILS1812-272K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MILS1812-272K
Številka dela MILS1812-272K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.7UH 638MA 490 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 22101 pcs Podatkovni list MILS1812-272K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ščitenje Shielded Serija MILS1812
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena MILS1812-272K TR 500
MILS1812-272K-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 2.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna 67MHz
natančen opis 2.7µH Shielded Inductor 638mA 490 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 490 mOhm Max
Trenutna ocena 638mA Tok - nasičenost -