MILS1812-181K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MILS1812-181K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180NH 1.29A 120 MOHM
Podatkovni listi: MILS1812-181K.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MILS1812-181K
Številka dela MILS1812-181K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180NH 1.29A 120 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 22231 pcs Podatkovni list MILS1812-181K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ščitenje Shielded Serija MILS1812
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena MILS1812-181K TR 500
MILS1812-181K-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 180nH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna 350MHz
natančen opis 180nH Shielded Inductor 1.29A 120 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max
Trenutna ocena 1.29A Tok - nasičenost -