MILP1812-682K
pregled izdelka
Številka dela: MILP1812-682K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 600MA 472 MOHM
Podatkovni listi: MILP1812-682K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MILP1812-682K
Številka dela MILP1812-682K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 600MA 472 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 31626 pcs Podatkovni list MILP1812-682K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Druga imena MILP1812-682K TR 500
MILP1812-682K-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 6.8µH Unshielded Inductor 600mA 472 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 472 mOhm Max
Trenutna ocena 600mA Tok - nasičenost 990mA