M1330-90K
pregled izdelka
Številka dela: M1330-90K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 820UH 29MA 65 OHM SMD
Podatkovni listi: M1330-90K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije M1330-90K
Številka dela M1330-90K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 820UH 29MA 65 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 10140 pcs Podatkovni list M1330-90K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm)
Ščitenje Unshielded Serija M1330
Ocene - Q @ Frek 30 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena M1330-90K TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 820µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 3.8MHz
natančen opis 820µH Unshielded Inductor 29mA 65 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 65 Ohm Max
Trenutna ocena 29mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
M1330-82K
M1330-82K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390UH 40MA 35 OHM SMD
Na zalogi: 12292 pcs
Prenesi: M1330-82K.pdf
RFQ
M13302 SL002
M13302 SL002
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: CABLE 2COND 22AWG SLATE 500'
Na zalogi: 813 pcs
Prenesi: M13302 SL002.pdf
RFQ
M13302 SL005
M13302 SL005
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: CABLE 2COND 22AWG SLATE 100'
Na zalogi: 4476 pcs
Prenesi: M13302 SL005.pdf
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1MH 28MA 72 OHM SMD
Prenesi: M1330-92K.pdf
Opis: FIXED IND 330UH 45MA 28 OHM SMD