M1330-56K
pregled izdelka
Številka dela: M1330-56K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33UH 130MA 3.4 OHM SMD
Podatkovni listi: M1330-56K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije M1330-56K
Številka dela M1330-56K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33UH 130MA 3.4 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 10092 pcs Podatkovni list M1330-56K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm)
Ščitenje Unshielded Serija M1330
Ocene - Q @ Frek 35 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena M1330-56K TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 24MHz
natančen opis 33µH Unshielded Inductor 130mA 3.4 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 3.4 Ohm Max
Trenutna ocena 130mA Tok - nasičenost -