M1330-32K
pregled izdelka
Številka dela: M1330-32K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 285MA 850 MOHM
Podatkovni listi: M1330-32K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije M1330-32K
Številka dela M1330-32K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.3UH 285MA 850 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 11389 pcs Podatkovni list M1330-32K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm)
Ščitenje Unshielded Serija M1330
Ocene - Q @ Frek 45 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena M1330-32K TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 90MHz
natančen opis 3.3µH Unshielded Inductor 285mA 850 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 850 mOhm Max
Trenutna ocena 285mA Tok - nasičenost -