M1330-08K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M1330-08K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330NH 830MA 220 MOHM
Podatkovni listi: M1330-08K.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M1330-08K
Številka dela M1330-08K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330NH 830MA 220 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 12906 pcs Podatkovni list M1330-08K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm)
Ščitenje Unshielded Serija M1330
Ocene - Q @ Frek 30 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena M1330-08K TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 330nH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 410MHz
natančen opis 330nH Unshielded Inductor 830mA 220 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max
Trenutna ocena 830mA Tok - nasičenost -