HTPT66-103K
API DelevanAPI Delevan
HTPT66-103K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HTPT66-103K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 5.9A 19 MOHM TH
Podatkovni listi: HTPT66-103K.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HTPT66-103K
Številka dela HTPT66-103K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 5.9A 19 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 13840 pcs Podatkovni list HTPT66-103K.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.660" Dia x 0.360" W (16.76mm x 9.14mm)
Ščitenje Shielded Serija HTPT66
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena HTPT66-103K BULK 100 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 10µH Shielded Toroidal Inductor 5.9A 19 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 19 mOhm Max
Trenutna ocena 5.9A Tok - nasičenost 5.1A