HF1008R-271F
API DelevanAPI Delevan
HF1008R-271F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HF1008R-271F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270NH 345MA 1.25 OHM
Podatkovni listi: HF1008R-271F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HF1008R-271F
Številka dela HF1008R-271F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270NH 345MA 1.25 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14885 pcs Podatkovni list HF1008R-271F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija HF1008R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena HF1008R-271F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 270nH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 550MHz
natančen opis 270nH Unshielded Inductor 345mA 1.25 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.25 Ohm Max
Trenutna ocena 345mA Tok - nasičenost -