HF1008-151F
API DelevanAPI Delevan
HF1008-151F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HF1008-151F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150NH 395MA 950 MOHM
Podatkovni listi: HF1008-151F.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HF1008-151F
Številka dela HF1008-151F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 395MA 950 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 15786 pcs Podatkovni list HF1008-151F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija HF1008
Ocene - Q @ Frek 30 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena HF1008-151F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 800MHz
natančen opis 150nH Unshielded Inductor 395mA 950 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 950 mOhm Max
Trenutna ocena 395mA Tok - nasičenost -