HF1008-047M
API DelevanAPI Delevan
HF1008-047M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HF1008-047M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7NH 1.32A 70 MOHM
Podatkovni listi: HF1008-047M.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HF1008-047M
Številka dela HF1008-047M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7NH 1.32A 70 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 46652 pcs Podatkovni list HF1008-047M.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija HF1008
Ocene - Q @ Frek 40 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 1008HF-047M
1008HF-047M-ND
HF1008-047M TR 500
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Non-Magnetic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz
Induktivnost 4.7nH Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm)
Frekvenca - Samozadostna 3GHz natančen opis 4.7nH Unshielded Inductor 1.32A 70 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max Trenutna ocena 1.32A