ER1840-111JM
pregled izdelka
Številka dela: ER1840-111JM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.1UH 785MA 400 MOHM
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ER1840-111JM
Številka dela ER1840-111JM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.1UH 785MA 400 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 17707 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.187" Dia x 0.437" L (4.75mm x 11.10mm)
Ščitenje Unshielded Serija ER1840
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena ER1840-111JM TR 2500
ER1840-111JM-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.1µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 180MHz
natančen opis 1.1µH Unshielded Molded Inductor 785mA 400 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max
Trenutna ocena 785mA Tok - nasičenost -