ER1641-681JM
pregled izdelka
Številka dela: ER1641-681JM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680NH 420MA 450 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije ER1641-681JM
Številka dela ER1641-681JM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680NH 420MA 450 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 22058 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija ER1641
Ocene - Q @ Frek 42 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena ER1641-681JM 2500 TR
ER1641-681JM-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 680nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 190MHz
natančen opis 680nH Shielded Molded Inductor 420mA 450 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max
Trenutna ocena 420mA Tok - nasičenost -