ER1641-513JS
API DelevanAPI Delevan
ER1641-513JS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ER1641-513JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 51UH 190MA 2.23 OHM TH
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ER1641-513JS
Številka dela ER1641-513JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 51UH 190MA 2.23 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8004 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija Military, MIL-PRF-39010/03, ER1641
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1134-1164
1134-1164-2-MIL
1134-1164-MIL
ER1641-513JS-250 TR
ER1641513JS
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 51µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 25MHz
natančen opis 51µH Unshielded Inductor 190mA 2.23 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 2.23 Ohm Max
Trenutna ocena 190mA Tok - nasičenost -