ER1641-511JR
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ER1641-511JR
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 510NH 490MA 330 MOHM
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ER1641-511JR
Številka dela ER1641-511JR Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 510NH 490MA 330 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 21931 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija ER1641
Ocene - Q @ Frek 43 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena ER1641-511JR 2500 TR
ER1641-511JR-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 510nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 210MHz
natančen opis 510nH Shielded Molded Inductor 490mA 330 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 330 mOhm Max
Trenutna ocena 490mA Tok - nasičenost -