ER1641-474JM
pregled izdelka
Številka dela: ER1641-474JM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470UH 92MA 9.5 OHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije ER1641-474JM
Številka dela ER1641-474JM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470UH 92MA 9.5 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 9839 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija ER1641
Ocene - Q @ Frek 60 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena ER1641-474JM 2500 TR
ER1641-474JM-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 470µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 5.7MHz
natančen opis 470µH Shielded Molded Inductor 92mA 9.5 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 9.5 Ohm Max
Trenutna ocena 92mA Tok - nasičenost -