ER1641-302JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ER1641-302JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3UH 480MA 350 MOHM TH
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ER1641-302JS
Številka dela ER1641-302JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3UH 480MA 350 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 22127 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija ER1641
Ocene - Q @ Frek 44 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena ER1641-302JS 2500 TR
ER1641-302JS-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 3µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 85MHz
natančen opis 3µH Shielded Molded Inductor 480mA 350 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max
Trenutna ocena 480mA Tok - nasičenost -