ER1641-272JS
pregled izdelka
Številka dela: ER1641-272JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 535MA 280 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije ER1641-272JS
Številka dela ER1641-272JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.7UH 535MA 280 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 21878 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija ER1641
Ocene - Q @ Frek 44 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena ER1641-272JS 2500 TR
ER1641-272JS-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 2.7µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 92MHz
natančen opis 2.7µH Shielded Molded Inductor 535mA 280 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max
Trenutna ocena 535mA Tok - nasičenost -