ER1641-163JS
pregled izdelka
Številka dela: ER1641-163JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 16UH 300MA 890 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije ER1641-163JS
Številka dela ER1641-163JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 16UH 300MA 890 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 9048 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija ER1641
Ocene - Q @ Frek 45 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena ER1641-163JS 2500 TR
ER1641-163JS-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 16µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 45MHz
natančen opis 16µH Shielded Molded Inductor 300mA 890 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 890 mOhm Max
Trenutna ocena 300mA Tok - nasičenost -