ER1641-151JS
pregled izdelka
Številka dela: ER1641-151JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150NH 1.47A 37 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije ER1641-151JS
Številka dela ER1641-151JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 1.47A 37 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 21134 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija ER1641
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena ER1641-151JS 2500 TR
ER1641-151JS-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 250MHz
natančen opis 150nH Shielded Molded Inductor 1.47A 37 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 37 mOhm Max
Trenutna ocena 1.47A Tok - nasičenost -