ER1641-124JM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ER1641-124JM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120UH 150MA 3.6 OHM TH
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ER1641-124JM
Številka dela ER1641-124JM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120UH 150MA 3.6 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8543 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija ER1641
Ocene - Q @ Frek 55 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena ER1641-124JM 2500 TR
ER1641-124JM-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 120µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 9.7MHz
natančen opis 120µH Shielded Molded Inductor 150mA 3.6 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 3.6 Ohm Max
Trenutna ocena 150mA Tok - nasičenost -