ER1025-95JS
pregled izdelka
Številka dela: ER1025-95JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 110NH 1.27A 90 MOHM TH
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ER1025-95JS
Številka dela ER1025-95JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 110NH 1.27A 90 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 33062 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija ER1025
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena ER1025-95JS 3500 TR
ER1025-95JS-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 110nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 640MHz
natančen opis 110nH Unshielded Molded Inductor 1.27A 90 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
Trenutna ocena 1.27A Tok - nasičenost -