EMI0805R-90
pregled izdelka
Številka dela: EMI0805R-90
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FERRITE BEAD 90 OHM 0805 1LN
Podatkovni listi: EMI0805R-90.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMI0805R-90
Številka dela EMI0805R-90 Proizvajalec API Delevan
Opis FERRITE BEAD 90 OHM 0805 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 455902 pcs Podatkovni list EMI0805R-90.pdf
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija EMI0805R
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena EMI0805R-90 4000 TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca @ Pogostost 90 Ohms @ 100MHz
Višina (maks.) 0.043" (1.10mm) Vrsta filtra -
DC Resistance (DCR) (Max) 100 mOhm Trenutna ocena (maks.) 600mA